Jeśli cenisz sobie piękno natury, kameralną atmosferę biskupiańskiego regionu, artystyczne spojrzenie na otaczający świat, Magdalena Wojciechowska Pracownia Artystyczna jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Bez względu na to, czy chcesz zrobić przyjemność sobie, czy kupić prezent dla kogoś bliskiego, znajdziesz tu artystyczne  pomysły na wszystkie codzienne i specjalne okazje. Pracownia oferuje bogaty wachlarz rękodzieła, usług oraz warsztatów edukacyjnych i rękodzielniczych.
Zapraszamy na poszukiwanie prezentów oraz na zakupy  w sklepie internetowym i na miejscu w Pracowni Artystycznej.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą warsztatów, które prowadzimy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pasja, potrzeba tworzenia i radość pracy z ludźmi sprawiły, że zapraszamy uczestników warsztatów na biskupiańską wieś, do świata wyobraźni i twórczej ekspresji. Warsztaty są wspaniałą okazją do poznania nowych technik, umiejętności do poznania się wzajemnie i uzupełnienia wiedzy o otaczającym nas świecie. Urozmaicą lekcje, spotkania integracyjne, uroczystości urodzinowe i imprezy okolicznościowe.

LOKALIZACA:

Magdalena Wojciechowska Pracownia Artystyczna zlokalizowana w samym sercu Biskupizny, mikroregionu folklorystycznego obejmującego dwanaście wsi wokół Krobi. Obszar ten od XIII wieku stanowił własność biskupów poznańskich co dało początek nazwie mikroregionu.